Kamenictví

O naší společnosti

Naše firma se zabývá velkoobchodem a maloobchodem zahradní derokorace, dřevěných a betonových výrobků dekoraci z pískovce a dárkových předmětů, včetně proutěných košů.

Naše výrobky jsou vyrobeny z odolného a trvanlivého materiálu, jako je dřevo, pryskyřice, sklo, přírodní materiály, určené pro venkovní i vnitřní dekoraci.

V naší nabídce zahradních postav naleznete zahradní trpaslíky, zvířátka, postavy – vodník, žebrák, apod. Zahradní postavy jsou vyrobeny z odolného materiálu pryskyřice a malba provedena kvalitními barvami, které vydrží nejen mráz, ale i slunce a déšť. Zahradní postavy jsou vhodným dárkem pro každého z vás!

V kategorii dřevěných výrobků vám nabízíme studny, větrné mlýny, vodní mlýny, ptačí budky apod., různých typů i velikostí. Vyrábíme převážně z borovicového dřeva a veškeré dřevěné výrobky jsou ošetřeny kvalitním a odolným barevným nátěrem. Dřevěné výrobky jsou vhodné na kteroukoliv zahradu!

Přírodní dekorace jsou vyrobeny ručně z přírodních materiálů jako je proutí, sušené ozdobné květy, traviny, jehličí apod.

Skleněné svícny i talířky na svíčky jsou zdobeny kvalitními omyvatelnými barvami, malovány ručně a poté zapékány v peci.

Dekorace z pískovce jsou ručně tesány z kvalitního přírodního kamene. Námi uvedené rozměry jsou pouze informační, záleží na Vás, jakou velikost si zvolíte, lze vytesat i Vámi dodaný motiv. Doba dodání je max. 14 dnů od uhrazení zálohy ve výši 50% z ceny zboží.

Možnost výběru z naší nabídky máte nejen zde, na těchto stránkách, ale také osobně, přímo u nás! Viz stránka kontakty, mimo pracovní hodiny je třeba domluvit vaší návštěvu u nás předem po telefonu nebo na e-mailové adrese.

Stalo se již tradicí, že ke každému vašemu nákupu, od nás obdržíte dárek. Nabízíme též využití velkoobchodních slev.

Najdete nás na trase Hořice, Ostroměř - Podhorní Újezd – Jičín (viz mapka).

Zájemcům z větších vzdáleností, jež využijí k objednávkám naše www stránky, posíláme běžně vybrané zboží poštou nebo kurýrem na dobírku. Tyto způsoby dopravy se nám velice osvědčily.

Věříme, že u nás naleznete vhodné dárky, který potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké!