Sedací vaky - pohodlí, o kterém jste snili

České vaky známé svou kvalitou

Představujeme Vám skvělou novinku na českém trhu – neobyčejně pohodlné a vysoce praktické sedací vaky. Tento pohodlný a stylový nábytek pro relaxaci je revolučním výrobkem a stává se dnes velice oblíbeným díky svým vlastnostem a vzhledu. Nový životní styl si žádá lepší řešení, zdravější a estetičtější. Sedací vaky , taktéž se vžil název sedací pytle, jsou alternativou těžkého a nepohodlného nábytku. Naše sedací vaky v sobě snoubí všechny důležité vlastnosti moderního nábytku – jsou neskutečně pohodlné, velmi stylové, praktické a navíc stanoví záruku zdravého sezení. Nábytek vyráběný českou firmou, je luxusní záležitostí a tudíž naší prioritou je kvalita , vzhled a funkčnost výrobku.

Jedinečnost produktů, kvalita zpracování, příjemné materiály, rychlost expedice, komunikace s klienty, vaky na míru, dynamická výroba, export do dalších zemí.

Největší předností sedacích vaků a sedací pytlů je jejich pohodlnost. Sedací vaky jsou naplněny vhodnou výplní, jíž je nábytkový granulát. Díky němu se sedací vak tvarem dokonale přizpůsobí tvaru těla a pozici sedící osoby a zajistí opravdové pohodlí a stabilitu. Každý model umožňuje vytvoření různých pozic a způsobů sezení nebo ležení . Ten, kdo si jednou odpočine v tomto nábytku, pochopí, že je konec s neustálým kroucením se na tvrdých židlích. Vyzkoušejte naše sedací vaky (sedací pytle ), které vyhoví veškerým potřebám a předčí Vaše představy o dokonalé relaxaci.

Materiály

Naše produkty Vám nabízíme v těchto materiálech:

Prioritní: ekokůže, semiš, nylon, plyš, kožešina

Další: polyester, bavlna, manžestr, kůže, riflovina, třpytivé koženky apod.

Barvy a velikosti.

Máme velikou nabídku barev. Můžete si vybrat barvu, velikost nebo materiál. Dokonce si můžete navolit i svou kombinaci barev bez jakéhokoliv příplatku.

Luxus, praktičnost a styl

Vzhledem k tomu, že máme tak širokou nabídku materíálu a barev, doladíte si svůj interiér přesně podle svých představ. Sedací vaky vnesou svým luxusním vzhledem skvělý prvek do Vašeho interiéru, tento relaxační nábytek totiž vypadá velmi moderně a neotřele a ne nadarmo se dnes běžně zaměňuje za již zastaralé způsoby sezení a ležení. Zároveň se však hodí do každého interiéru – stačí si vybrat z bohaté nabídky barev a materiálů tu nejvhodnější variantu. Sedací vaky (sedací pytle ) jsou taktéž velmi praktické. Jejich nízká hmotnost je spojena se snadným a pohodlným přemisťováním, rovněž velmi malé nároky na údržbu z nich činí dokonalý nábytek.

Zdravé sezení

Naše sedací vaky (sedací pytle) jsou velmi prospěšné i ze zdravotních důvodů. Klasickému tvrdému nábytku se musí přizpůsobit Vaše tělo, a tak je deformováno. Sedací vaky se naopak přizpůsobují Vám a podporují tak přirozené držení těla. Sedací vaky přesně kopírují anatomické tvary postavy, stanoví dokonalou oporu pro páteř. Z tohoto důvodu jsou velmi vyhledáváné i na klinikách a dalších zdravotnických zařízeních.

Uplatnění

Sedací vaky (sedací pytle) se hodí do každého interiéru, možnosti jejich využití jsou skutečně nevyčerpatelné. Uplatní se v domácnosti snad v každé místnosti. Skvěle oživí i různé večírky, společenské oslavy či firemní akce. Perfektně se hodí do kaváren, čajoven či klubů – mnozí zákazníci si vybírají podnik podle toho, jak pohodlně se jim tam sedí. Lze je využít i v různých čekárnách, působí zde velmi luxusně. Uplatní se i ve školkách a různých dětských hracích koutcích, jsou pestré, bezpečné a zábavné, navíc rodiče ocení, že jejich děti sedí zdravě. Toto je jen ukázka, kde všude se sedací vaky uplatní. Naše výrobky najdou využití na mnoha místech a v mnoha interiérech a všude svou funkci plní nadmíru skvěle. Z naší široké nabídky si stačí vybrat ty nejvhodnější modely, aby uspokojily právě Vaše potřeby.

Výběr

Nabízíme Vám ohromný počet modelů. Každý jednotlivý sedací vaky se liší střihem, rozměry a objemem granulátu. Naše nabídka zahrnuje vysoce variabilní sedací pytle , stylové podnožky , soupravy několika kusů za akční ceny, křesla, moderní a luxusní nábytek pro odpočinek a relaxaci, salónový nábytek, odpočívací křesla nebo sedací vaky pro děti, které jsou zároveň hračkami. Žádný z materiálů nevyvolává alergie. Velmi rychlé a jednoduché je rovněž čištění, postačí k tomu pouze vlhký hadřík. Výplň tvoří polystyrénový granulát vysoké kvality, vytvořený speciálně pro potřeby nábytkářského průmyslu. Granulát je velmi pružný a nepohlcuje vlhkost, po stlačení se vrací zpět do původní podoby. Kvalitní a pevné švy dokonale zabezpečují produkt před roztrháním, prasknutím nebo povolením. Systém nákupu je velmi příjemný, naše sedací pytle jsou zárukou kvality a spokojenosti.

Věříme, že u nás naleznete vhodné dárky, který potěší nejen Vás, ale i Vaše blízké!